Hakkımızda

ANT Altyapı 20 yıla aşkın tecrübesi ile sektöründe kurulduğu günden bugüne belirlediği hedefler doğrultusunda ilerlemiştir. Kalite ve hız konusunda yüksek bir seviye yakalama anlayışı ile üzerine düşen sorumluluklarını zamanında ve eksiksiz tamamlama çabası ile iş takviminde zaman kaybına mahal vermeyip hiçbir aksatma yaratmadan güvenilir, saygın kurum kimliğini kazanmıştır.

İnşaat sektörünün altyapı alanında deneyim sahibi olup otel, konut, fabrika inşaatı altyapı işleri hayata geçirmiş bazılarını ise devam ettirmektedir. Her türlü inşaatta, altyapı ve mühendislik hizmetleri arasında gerekli ilişkileri ve ihtiyaçları üst seviyede bir disiplin anlayışı ile karşılamak amacı ile yönetim ve organizasyon prosedürlerini oluşturmuş, bilgi ve tecrübeyi hayata geçirme konusunda uzmanlaşmıştır.

 

VİZYON & MİSYON

Şirketimiz vizyonunda hiçbir değişiklik yapmadan aynı prensiplerle faaliyetine devam etmektedir. Şirketimiz müşterisine saygılı ve dürüst, çalışmasında hızlı, açık ve şeffaf, ülkesine bağlı ve çağdaş bir görünüm için çalışmaktadır.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kuruluşumuzun Kalite Politikası; Altyapı sektöründe vizyon sahibi bir kuruluş olarak; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde karşılayacak şekilde amatör ruhla profesyonel hizmet vermek temel ilkemizdir. Bu temel ilke doğrultusunda; toplam kalite felsefesi ile sürekli iyileştirmeyi sağlayacak sıfır hataya ulaşmak, kanun ve mevzuata tam riayet, çevrenin korunması ve çevreye saygılı, kaliteli ürün ve hizmet üretimi için teknolojik gelişmeleri esas alan ve her türlü performans değerlendirmelerinin yapılması kalite politikamızı oluşturmaktadır.

Hedeflerimiz arasında ülke ekonomisine katkıda bulunarak kalıcı ve kaliteli yatırımlara devam etmek ve bu yatırımlarda Türk halkının saygısını ve iş geleneklerini sürekli kılmaktır.

  • Hakkımızda